Atribuită Cumpărare directă

SE INCHIRIAZA SERVICII DE PRESTARI SERVICII "LUCRARI CU MINIEXCAVATOR", PENTRU COMUNA DAVIDESTI, JUD. ARGES

Număr anunț
DA25701519
Autoritate contractantă
Comuna Davidesti (Primaria) (CUI 4122531)
Furnizor / câștigător
BOLOGA STAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41289918)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat