Atribuită Cumpărare directă

servicii de formare profesionala pentru angajatele DAS Buciuman Crinela Lacramioara si Hamilton Carmen Silvia

Număr anunț
DA25708261
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,06 RON
Valoare atribuită
168,06 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 168,06 RON estimat