Atribuită Cumpărare directă

Reparatii lucrari de constructii SALA SEDINTA CA ZUGRAVELI REPARATII FISURI TENCUIELI SPECIALE PENTRU ZONE CU IGRASIE ZUGRAVELI CU VOPSEA LAVABILA

Număr anunț
DA25673122
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 3896976)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.416,10 RON
Valoare atribuită
6.416,10 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.416,10 RON

din 6.416,10 RON estimat