Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN-11025700 Plic C4 alb siliconic ,fara fereastra,(229x324mm) 250buc/cutie Plic C5 mare ALB siliconic sau autoadeziv 80 g mp FARA FEREASTRA 162 x 229 mm B4U Plic C6 mic ALB siliconic sau autoadeziv 114 x 162 mm 80 g mp B4U Plic C4 cu burduf 4 cm KRAFT MARO siliconic 229 x 324 x 40 mm B4U Gramaj : 800 gr/mp. Dimensiuni : C4 ( 324 x 229 mm ). Mod de lipire : siliconic. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25702335
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat