Atribuită
Cumpărare directă
1 Hidroxid de sodiu, pelete, pentru analiza; EMSURE® 1kg 1 Merck 1064981000 48.75 48.75 2 Solutie standard de azotit, NaNO₂ in H₂O trasabila NIST 1000 mg/l NO₂ Certipur® 500ml 1 Merck 1198990500 136.00 136.00 3 Solutie standard de clorura, NaCl in H₂O trasabila NIST 1000 mg/l Cl Certipur® 500ml 1 Merck 1198970500 132.00 132.00 4 Soluţii tampon trasabile SRM de la NIST şi PTB 10 x pH 4,01 (ftalat) 10 x pH 7,00 (fosfat),10 x pH 10,00 (borat) pH 4.01/pH 7.00/pH 10.00(25°C) Certipur® 30x30ml 1 Merck 1990060001 256.00 256.00 5 Standard XVIII multi-element pentru GF AAS, (16 elemente in acid azotic diluat); Certipur® 100ml 1 Merck 1095000100 985.00 985.00 6 Acid azotic 65% Suprapur® 1L 1 Merck 1004411000 458.90 458.90
- Număr anunț
- DA25708609
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MURES (CUI 4322904)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,65 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,65 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.