Atribuită Cumpărare directă

DACIA UU1KSDEKJ41137414 Pret (Lei fara TVA) .ELF 10W-40 TURBO DIESEL - 5l 79.8795 Filtru ulei - MANN-FILTER-TURISME 20.925 "Filtru motorina DELPHI - EURO 4/5 - MANN-FILTER-TURISME" 88.884 Filtru aer MANN-FILTER-TURISME 28.458 FORD WF0ZXXTTFZ7K86715 Ulei FORD FORMULA F 5W30 (8L) 186.32 FILTRU ULEI MOTOR - MANN-FILTER-TURISME 24.651 FILTRU COMBUSTIBIL - MANN-FILTER-TURISME 85.3065 FILTRU AER - MANN-FILTER-TURISME 37.341 PEUGEOT VF3YCTMFC12926772 ULEI QUARTZ INEO HTC 5W-30 8l 191.1 "FILTRU ULEI MOTOR - CU CARCASA DE TABLA - MANN-FILTER-TURISME" 30.537 FILTRU COMBUSTIBIL -MANN-FILTER-TURISME 65.8125 FILTRU AER MOTOR - MANN-FILTER-TURISME 78.489 mai putin

Număr anunț
DA25667767
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,71 RON
Valoare atribuită
917,71 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,71 RON

din 917,71 RON estimat