Atribuită Cumpărare directă

BEC E27 9W LED FIPAD 1*18W LED ECHIPAT STECHER CP CABLU MYYM 2*1.5 TUB LED 18W CUPLA CP CANAL CABLU 15*10 TUB FL 18W

Număr anunț
DA25679752
Autoritate contractantă
Centrul de Îngrijire si Asistenta Lunca Muresului (CUI 4786459)
Furnizor / câștigător
ENERGO SERV SRL (CUI 16941300)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,61 RON
Valoare atribuită
583,61 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,61 RON

din 583,61 RON estimat