Atribuită
Cumpărare directă
Manusi examinare nepudrate latex Dr.Mayer ,MARIMEA S , 100 bucati/cutie . Masca chirurgicala 3 straturi (dispozitiv medical notificat ANMDM) Dispozitiv Medical Standard : MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) Avantaje: Filtre PFE ( Particle Filtration Efficiency ) si BFE ( Bacterial Filtration Efficiency ) 3 straturi: 2 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru ( meltblown fabric) Conforma cu cerintele standardului EN 14683/2014 Halate si bonete de unica folosinta. MASCA PROTECTIE FFP2 fara supapa AURA 3M. Cheltuielile de transport sunt in sarcina furnizorului.
- Număr anunț
- DA25693085
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.494,45 RON
- Valoare atribuită
- 2.494,45 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.