Atribuită
Cumpărare directă
9002588215204 PG PRELUNGITOR TELESCOPIC ALUMINIU 1 70-3 0M BUC 1.00*50.00 3524141910006 TRAFALET 21CM-W1-RULLO BUC 1.00*105.46 6421948098852 SET 2 ROLE POLIACRIL GALBEN 100MM 9885 BUC 3.00*6.30 6421948097411 REZERVA TRAFALET ACRIL GALBEN -NEGRU 250MM BUC 2.00*11.68 8420118909606 PENSULA TRIPLA S9/2 5 BUC 2.00*10.00 8420118972754 PENSULA TRIMATERIAL RENDIX S72/3 BUC 2.00*20.08 5204396167582 PENSULA PT.MANER TELESCOPIC CU UNGHI AJUSTABIL 2.5" BUC 2.00*14.54
- Număr anunț
- DA25694005
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 98390000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.239,62 RON
- Valoare atribuită
- 3.239,62 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.