Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE BIROTICA SI PAPETARIE

Număr anunț
DA25695805
Autoritate contractantă
Scoala Petru Anghel Probota (CUI 17192032)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
719,93 RON
Valoare atribuită
719,93 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
01.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

719,93 RON

din 719,93 RON estimat