Atribuită Cumpărare directă

Lant Husqvarna 365 - 2 buc; opritor lant 365 - 2 buc; ghidaj ungere lant - 2 buc; snur demaror - 2 buc; disc defrisat Husqvarna 345 RX - 1 buc; ulei amestec - 5 litri

Număr anunț
DA25682801
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,88 RON
Valoare atribuită
426,88 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,88 RON

din 426,88 RON estimat