Atribuită
Cumpărare directă
In cadrul contractului se vor presta cel putin urmatoarele activitati: - gestionarea programului anual al achizitiilor; - realizarea executiei programului anual al achizitiilor; - asistenta in realizarea si gestionarea achizitiilor - asistenta pentru elaborarea de proceduri interne pentru realizarea achizitiilor, dupa caz. Se va desemna o persoana de contact care se va afla in permanenta in legatura cu reprezentantii autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA25707896
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE ARTA BUCURESTI (CUI 4193060)
- Furnizor / câștigător
- ILD MANAGEMENT AND PROCUREMENT SRL (CUI 32468183)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.