Atribuită Cumpărare directă

5014720 OSKAR AQUAMATT EM BAZA TR 2.5L 2 5015137 WB GREEN (POUCH) UGG 1L 64 5015132 WB BLACK (POUCH) UZZ 1L 260 5015152 WB WHITE (POUCH) UWW 1L 36

Număr anunț
DA25716306
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,49 RON
Valoare atribuită
223,49 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,49 RON

din 223,49 RON estimat