Atribuită Cumpărare directă

1. SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management Limba romana 1 bucata 144.29 ron fara TVA 2. SR ISO 45001:2018 Sisteme de management al sănătăţii şi securităţii în muncă. Cerinţe şi îndrumări pentru utilizare Limba romana 1 bucata 144.29 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 35/14.05.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 02 iunie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul bancar. Standardele se vor livra către clienți doar în variantă electronică, formatul tipărit (hârtie) nu va fi disponbil în această perioadă.

Număr anunț
DA25705819
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,58 RON
Valoare atribuită
288,58 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,58 RON

din 288,58 RON estimat