Atribuită
Cumpărare directă
ALUFIX PROF.SACI MEN.280L OTI PACH.SACI ECON.60L 3X FIORE H.IG.ALBA 24RL ONDA HART.IG.2STR40BUC ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST EMEKA ROLA BUC.JUMBO 1BUC PAPELY RL.PROF.2STR 100M SCR ADEZIV STICK/20 GR MAP CAPSATOR ADVANCE 24/6 ARH SFOARA BUMBAC 6/SET BACODA COV INTR 40X60 OLY PLS COS GUNOI 50L GB BEGR PULVERIZATOR CU REZERVOR/ BLC YELLOW H COP A4/80GR BIC CREI.GRAFIT HB 650/SE DRB RIGLA 30 CM FINGERLIN DRB RIGLA 40 CM FINGERLIN PGN FILE PROTECTIE A4/40
- Număr anunț
- DA25702501
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Alexandru Ioan Cuza" Suceava (CUI 4244660)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 72513000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.137,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.137,74 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.