Atribuită Cumpărare directă

1 TEAVA RECTANGULARA 60X40X2 (6ML-BUC) #2000000303888 m 24 11.5126 2 COS STRADAL 50L#2000000096872 #6423997381022 buc 20 167.9832

Număr anunț
DA25691145
Autoritate contractantă
COMUNA BALAUSERI (CUI 4322416)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.635,97 RON
Valoare atribuită
3.635,97 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.635,97 RON

din 3.635,97 RON estimat