Atribuită Cumpărare directă

BURETI VASE buc 50 PASTA VASE 400G BUC 100 PRAF CURATAT 500G erix BUC 160 SOL CURATAT ARAGAZ AVIAS 0,750 ML BUC 100 SCOBITORI BUC 200

Număr anunț
DA25685101
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.564 RON
Valoare atribuită
2.564 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.564 RON

din 2.564 RON estimat