Atribuită
Cumpărare directă
Continut: 816863 GLUCOZA LICHID STABIL, 120mL 4 x 14 416463 LDH-P LICHID STABIL, 100mL 2 x 30 981909 BILIRUBIN DIRECT 4 x 25 ml 1 x 140 981793 BILIRUBINA TOTALA (NBD), 4x60 ml 1 x 347 981831/10 sCal Calibrator, 3mL 5 x 27 981058/5 SELECTION ION NORMAL, 2mL 5 x 37 981059/5 SELECT ION LOW, 2 mL 5 x 37 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI
- Număr anunț
- DA25682437
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.108 RON
- Valoare atribuită
- 1.108 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.