Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: manusi nitril 100 buc/cutie 60*50.05=3003.00

Număr anunț
DA25674826
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000,30 RON
Valoare atribuită
3.000,30 RON
Data publicării
24.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000,30 RON

din 3.000,30 RON estimat