Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT LICHID TENSIOACTIV - 2 LAV. BIDON 20 KG - Detergent lichid tensioactiv, pentru spalarea hainelor din bumbac, sintetice si mixte in masini de spalat dotate cu aparate de dozare automata. bidon 20 kg DEZINFECTANT - FIVE Super Sanitizzante - avizat de Comisia Nationala de biocide - Aviz 2614BIO/02/12.24 Metode de testare : EN 1040 , EN 1276 Activitate bactericida, funcigida, virucida, micobactericida, sporicida. Compozitie chimica:Peroxid de hidrogen 26%, Acid peracetic 5% Dezinfectant acid, puternic oxidant, nu produce spuma, lipsit de clor, se degradeaza biologic usor.Este eficient pentru toate tipurile de microorganisme chiar si in concentratii scazute si la temperaturi de actiune joase. Ideal pentru dezinfectia chimico termica a tesaturilor. Bidon 25 kg

Număr anunț
DA25718712
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.415,20 RON
Valoare atribuită
1.415,20 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.415,20 RON

din 1.415,20 RON estimat