Atribuită
Cumpărare directă
1 TOMBERON ECO 60L DIF.CULORI #6423997382005 buc 2 44.1176 2 COS GUNOI 24L #8693135041905 buc 2 33.5294 3 105155250M CONSOLA STANDARD MARO 245 #5949004604201 buc 14 6.3025 4 SET SPALAT WC PE COLT #5945404015715 buc 6 7.1429 5 CABLU OTEL SEALE 114+FC 6MM #2000000306629 m 30 3.1092 6 BURGHIU PT.METAL HSS-G N 6.5MM #2000000374826 buc 10 4.3697 7 BURGHIU PT.METAL HSS 4MM DIN338 TIP N ECO (2BUC-PAC) #4000146150405 buc 2 3.9496 8 BURGHIU METAL HSS 3MM DIN338 TIP N ECO(2BUC-SET) #4000146150306 buc 2 3.2773 9 BURGHIU PT.METAL HSSTIP N ECO 7MM #4000146150702 buc 3 4.6218 10 BALAMA PENTRU USI SI OBLOANE 100#2000000144092 buc 20 2.1008 11 COS BIROU SELECT#5945404005372 #6421937040251 buc 6 5.4622 12 BRIDE ZINCATE 8 #(KG MAR)#2000000032214 buc 5 0.7563 13 CABLU MYYM 3X1#2000000061610 m 30 1.8487 14 PASTILE CLORAMIN 200BUC-PAC #2000000421308 buc 1 36.5546 15 MANUSI NITRIL LNN-MNN #5948947005823 #5948947005830 buc 10 6.6387 16 PROMAX LEMN PARCHET CLASIC 5L #5946039004730 buc 2 33.5294 17 STARTER S2 4-22W 2BUC/BL-PS01832 #8711500698308 buc 5 4.6218 18 CAP REZERVA PERIE WC KALIPSO 699034#0628115699034 buc 2 5.0336 19 BEC LED A60 E27 11W WW #8718696490761 buc 4 12.521 20 STARTER S10 4-65W 2BUC/BL PS01831 #8711500698322 buc 6 4.6218 21 FISA BIPOLARA DEMONTABILA C.P. CONECTARE CENTRALA #6422161063702 buc 5 2.437 22 MANUSI NEOPRENE GLOVES 836 (100BUC-CUT) #7340118303703 buc 1 83.9496 23 MANUSI NEOPRENE GLOVES 836 (100BUC-CUT) #7340118303703 buc 1 83.9496 24 PRIZA ZENA ALB CP ST #8698802109704 b
- Număr anunț
- DA25703925
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.379,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.379,47 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.