Atribuită Cumpărare directă

CARTUSE TONER-IMPRIMANTA Cartus laser pt HP Laser M125a-4buc Cartus cerneala pt HP Deskjet 3545 bk-1buc Cartus laser pt HP Pro MFp m127-2buc Cartus laser pt HP P1606DN-4buc Cartus cerneala pt HP Officejet 3680-1buc

Număr anunț
DA25707895
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat