Atribuită Cumpărare directă

bref odorizant 4buc + sano parchet 2L 2buc + rola fiore 2buc + prosop bucatarie 4buc +laveta paclan expert 1buc + lavete universale 1buc + dozator sapun lichid 2buc + sapun lichid dove 3buc + gel antibaterian 250ml 7buc + prosop 65m 1buc + sano jet cu bicarbonat 750ml 1buc + ace inalbitor 2L 1buc + rezerva clin solutie 500ml 2buc + ace power gel floral 750ml 1buc + saci menaj 35L 3buc + saci menaj 20L 1buc + zewa jumbo 80m 1buc + hartie igienica emeka 8/set 1set + manusi latex 4buc + igienol 1L 1buc + prosop neve 700foi 1buc + prosop bucatarie reg 3str 3buc + hartie igienica familia 8role/set 2set. mai putin

Număr anunț
DA25717758
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
Furnizor / câștigător
ROGESIL SRL (CUI 22004003)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,95 RON
Valoare atribuită
673,95 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,95 RON

din 673,95 RON estimat