Atribuită
Cumpărare directă
bon consum autocopiativ 4buc + marker 2buc + capse boxer 24/6 4buc + dosar alb incopciat 150buc + folie cristal 100buc + biblioraft A4 12buc + index carton 10/set 2buc + lipici stanger 10gr 3buc + stick memorie 4gb 2buc + registru casa autocopiativ 2buc + hartie copiator A4 23top + pix daco 21buc + file protectie noki 100buc + pix vinson 2buc + pix schneider k15 1buc + dosar cu sina plastic 15buc + calculator rsb 1buc + pix aihao 5buc
- Număr anunț
- DA25717784
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
- Furnizor / câștigător
- ROGESIL SRL (CUI 22004003)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 582,86 RON
- Valoare atribuită
- 582,86 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.