Atribuită
Cumpărare directă
TN-3170 - Toner BROTHER HL 5240, Compatibil Capacitate 7.000 pagini imprimanta copiator multifunctional sau alt aparat care foloseste acest Cartus Toner Brother TN-3170 Brother DCP 8060 - ( Brother 8060 ) Brother DCP 8065 DN - ( Brother 8065 DN ) Brother HL 5200 - ( Brother 5200 ) Brother HL 5240 - ( Brother 5240 ) Brother HL 5240 L - ( Brother 5240 L ) Brother HL 5250 DN - ( Brother 5250 DN ) Brother HL 5250 Dnhy - ( Brother 5250 Dnhy ) Brother HL 5250D - ( Brother 5250D ) Brother HL 5270 DN - ( Brother 5270 DN ) Brother HL 5270 DN 2 LT - ( Brother 5270 DN 2 LT ) Brother HL 5280 DW - ( Brother 5280 DW ) Brother MFC 8460 N - ( Brother 8460 N ) Brother MFC 8860 DN - ( Brother 8860 DN ) Brother MFC 8860 N - ( Brother 8860 N ) Brother MFC 8870 DW - ( Brother 8870 DW ) DR-3100 - Drum Brother HL 5250/5240/ DCP8060/8065/MFC8460 compatibil 25.000 pagini..
- Număr anunț
- DA25710338
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97 RON
- Valoare atribuită
- 97 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.