Atribuită Cumpărare directă

Reportofon digital Philips DVT6510, 8 GB, FM, sensor miscare, slot MicroSD, LCD, 3 microfoane, telecomanda wireless, plug & play, carcasa din metal, adaptor XLR (Auriu/Gri)

Număr anunț
DA25716110
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,66 RON
Valoare atribuită
680,66 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,66 RON

din 680,66 RON estimat