Atribuită Cumpărare directă

Role/rola plata sterilizare cu indicator abur si EO 50 mm X 200 m UPU SMURD

Număr anunț
DA25701161
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
PINELAND SRL (CUI 22755264)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,50 RON
Valoare atribuită
649,50 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,50 RON

din 649,50 RON estimat