Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INTRETINERE PANOU LEMN MOLID B 2000X500X18MM - 4 bc x 71,00 lei = 238.66 lei SUPER STICKY ARACET LEMN 0.8KG x 10,33 lei = 8,68 lei OSKAR AQUAMATT EM ALB contemporan 0.6L 2 bc x 24,84 lei = 41,75 lei

Număr anunț
DA25701542
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,09 RON
Valoare atribuită
289,09 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,09 RON

din 289,09 RON estimat