Atribuită
Cumpărare directă
1) CLORAMINA 200BUC - 2 cut * 84.0336 lei 2) CLORET 5L - 12 BUC * 25.2101 lei 3) CLOR 1L - 64 BUC * 2.1008 lei 4) MANUSI MENAJ - 20 SET * 5.042 lei 5) LAVETE USCATE 3 BUC - 46 set * 1.6807 lei 6) BANDA ADEZIVA PTR SEMNALIZARE 48MM*33M - 15 buc * 25.2101 lei 7) PULVERIZATOR 1L - 4 BUC * 6.7227 lei 8) PRES USA - 4 BUC * 14.2857 lei 9) SACI MENAJ 120L - 20 SET * 3.7815 lei 10) DETTOL DEZINFECTANT 750ML - 20 buc * 18.4874 lei 11) PROSOP HARTIE 2/SET - 30 SET * 2.521 lei 12) SAPUN LICHID 5L - 10 BUC * 8.4034 lei 13) DOZATOR SAPUN LICHID - 12 BUC * 21.0084 lei 14) SUPORT ROLA BUCATARIE - 3 BUC * 16.8067 lei 15) IGIENIZANT DE MAINI PE BAZA DE ALCOOL 75%-5L - 3 buc * 226.8908 lei 16) DOMESTOS 5L - 5 buc * 35.2941 lei
- Număr anunț
- DA25704432
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului (CUI 24628860)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.010,07 RON
- Valoare atribuită
- 3.010,07 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.