Atribuită Cumpărare directă

- plicuri B4 cu burduf - 50 buc - 1.051 lei/buc - 52.55 lei - plicuri C5 - 100 buc - 0.25 lei/buc - 25 lei - mouse USB - 5 buc - 25.21 lei/buc - 126.05 lei - tastatura USB - 5 buc - 25.21 lei/buc - 126.05 lei

Număr anunț
DA25717017
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
Furnizor / câștigător
MAXX COMPUTERS SRL (CUI 14324031)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,65 RON
Valoare atribuită
329,65 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,65 RON

din 329,65 RON estimat