Atribuită Cumpărare directă

Samsung Galaxy S10 LITE, Dual SIM, 128GB, 8GB RAM, 4G, Black. Nr. nuclee procesor: 8 RAM: 8 GB Capacitate memorie interna: 128 GB Rezolutie display: 1080 x 2400 pixeli Dimensiuni: 75.6 x 162.5 x 8.1 mm

Număr anunț
DA25701997
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890,75 RON
Valoare atribuită
1.890,75 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890,75 RON

din 1.890,75 RON estimat