Atribuită Cumpărare directă

DOSARE, BIBLIORAFTURI, FOLII

Număr anunț
DA25679730
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLA SUCEAVA (CUI 3221146)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,36 RON
Valoare atribuită
168,36 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,36 RON

din 168,36 RON estimat