Atribuită Cumpărare directă

Oferim punerea in opera: - mixtura asfaltica tip BA16 strat uzura, la pret de 350 lei/tona Pretul include : - transport asfalt de la statie (la o distanta de pana la 50 km); - asfaltul; - punerea in opera;

Număr anunț
DA25679984
Autoritate contractantă
Comuna Sacel (Primaria Comunei Sacel) (CUI 3627536)
Furnizor / câștigător
FMI DRUM RECONSTRUCT SRL (CUI 30284346)
Cod CPV
45233120-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.160 RON
Valoare atribuită
59.160 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.160 RON

din 59.160 RON estimat