Atribuită Cumpărare directă

Livrarea se va face la Centrul de Plasament Filipestii de Targ, cu sediul in com. Filipestii de Targ, sat Filipestii de Targ, nr. 752 A, jud. Prahova, cod postal 107250, telefon/fax: 0244-389.218, Cod fiscal 2844448. Factura fiscala va fi emisa pe numele Directiei Generale de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova, cu sediul în loc. Ploiesti, Sos. Vestului, nr. 14-16, jud. Prahova, Cod fiscal nr. 9770267 , pentru beneficiar - Centrul de Plasament Filipestii de Targ. Se solicita achizitia urmatoarelor produse: SOSETE SUBTIRI, SCURTE = 200 perechi; CHILOTI BUMBAC pt BAIETI = 150 perechi. Masurile, culorile necesare vor fi indicate in comanda ferma lansata de unitatea beneficiara.

Număr anunț
DA25716267
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
18317000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat