Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze un multifunctional laser monocrom Canon I-SENSYS MF443DW, Duplex, A4 cu urmatoarele specificatii tehnice: Imprimanta laser monocrom duplex A4, printare ,copiere ,scanare, usb,wi-fi ,retea, display touchscreen, nr mare de pagini pana la 80000, volum de printare 4000 pag/luna, culoare alb negru, rezolutie printare 1200*1200, format scanner A4, 9600*9600rez. Scanare, rez optica 600*600, scanare fata verso automat, capacitate hartie intrare coli 350 , iesire coli 150, frecventa procesor 800MHz, capacitate memorie 1 GB, interfata Wi-Fi direct 1* ethernet, format fisier tiff,jpg,pdf
- Număr anunț
- DA25709432
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.