Atribuită Cumpărare directă

Servicii mentenanță AvanTax, AvanTaxVenituri, SNEP. Include suplimentar modulele anaf, facturare, inchidere de an si serviciile suplimentare

Număr anunț
DA25697935
Autoritate contractantă
Municipiul Calarasi (CUI 4445370)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.648 RON
Valoare atribuită
77.648 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77.648 RON

din 77.648 RON estimat