Atribuită Cumpărare directă

Întocmire, expertizare și avizare a documentației tehnice pentru reautorizarea CNCAN a instalației cu raze X pentru controlul bagajelor XIS6545 (1 buc.) și scoaterea din evidența CNCAN a instalației LINESCAN 125 EM-220 (1 buc.).

Număr anunț
DA25693946
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
Cod CPV
98113100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat