Atribuită Cumpărare directă

Reparatii si revizie autoutilitara Campeni

Număr anunț
DA25699937
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Furnizor / câștigător
EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26115110)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296,63 RON
Valoare atribuită
1.296,63 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296,63 RON

din 1.296,63 RON estimat