Atribuită Cumpărare directă

REAPTA GRANIT G8602N ANTID.1300X330X20

Număr anunț
DA25704458
Autoritate contractantă
SCOALA NATIONALA DE PREGATIRE A AGENTILOR DE PENITENCIARE TG. OCNA (CUI 4278060)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44912100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,80 RON
Valoare atribuită
419,80 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,80 RON

din 419,80 RON estimat