Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curățenie

Număr anunț
DA25721439
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SANTANDREI (CUI 20104219)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.706,27 RON
Valoare atribuită
4.706,27 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.706,27 RON

din 4.706,27 RON estimat