Atribuită
Cumpărare directă
Furnizorul se obliga sa livreze la sediul achizitorului urmatoarele produse: CONTOR APA RECE ZENNER MNK-N 3/4 CLASA-B+OLANDEZ APOMETRU 121435/155795C/155334C BUC 1.00 139.71 CONTOR APA RECE ZENNER MNK-N 2 CLASA B+ OLANDEZ APOMETRU 137102/141580/155331 BUC 2.00 818.28 NIPLU 1.1/2 CH LINE BUC 3.00 11.18 NIPLU 2 CH LINE BUC 9.00 20.76 TEU 2 BUC 2.00 54.29 REDUCTIE 2x1 BUC 1.00 25.55 REDUCTIE 2x1.1/4 BUC 1.00 27.14 CAPAC COMPOZIT 400 A15 BUC 3.00 65.00 ROBINET TRECERE KOVINA 1.1/2 FIFI MANETA 1220105 BUC 3.00 115.76 ROBINET TRECERE KOVINA 2 FIFI MANETA 1220106 BUC 4.00 179.62 ROBINET TRECERE KOVINA 3/4 PN 25+ FLUTURE ALUMINIU FIFI 1220112 BUC 2.00 23.15 ROBINET TRECERE KOVINA 1 PN 25 +FLUTURE ALUMINIU FIFI 1220113 BUC 1.00 38.32 COT COMPRESIE 40 JASON 0706540 BUC 1.00 9.58 ADAPTOR COMPRESIE 40x1.1/4 FE JASON 0706240 BUC 1.00 5.59 TEAVA 50 PEHD PN10 SDR17 ML 5.00 6.39 TEAVA 63 PEHD PN10 SDR17 ML 275.00 8.78 ADAPTOR COMPRESIE 50x1.1/2 FI JASON 0706350 BUC 6.00 7.98 COT COMPRESIE 63 JASON 0706563 BUC 2.00 19.96 RACORD/CUPLA COMPRESIE 63 JASON 0706063 BUC 4.00 17.56 ADAPTOR COMPRESIE 63X2 FI JASON 0706363 BUC 1.00 11.18 ADAPTOR COMPRESIE 63X2 FI JASON 0706363 BUC 2.00 11.18 TEU COMPRESIE 63 JASON 0706863 BUC 2.00 31.13 TEU COMPRESIE 63x2x63 FI JASON 0707063 BUC 3.00 27.94 COT COMPRESIE 63X2 FI JASON 0706663 BUC 1.00 13.57 RACORD COMPRESIE 50X2 FE 60310050063 BUC 2.00 8.78 DOP COMPRESIE 63 BUC 1.00 11.18 TEAVA 400/2000 PVC ORANGE SN2 BUC 2.00 159.66 CANEPA BUC 1.00 2.39.
- Număr anunț
- DA25648813
- Autoritate contractantă
- COMUNA SEMLAC (CUI 3518830)
- Furnizor / câștigător
- POLTERGEIST SRL (CUI 11152462)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.666,98 RON
- Valoare atribuită
- 6.666,98 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.