Atribuită
Cumpărare directă
Cornier laminat 25x25x3: 225kg x 3,28 lei/kg + Otel lat 30x3: 4kg x 3,28 lei/kg + Disc abraziv 125: 50buc x 2,27 lei/buc + Electrozi supertit fin 2,5: 9kg x 14,00 lei/kg + Vopsea neagra 0,6l: 4buc x 11,34 lei/buc + Diluant 0,9l: 4buc x 8,57 lei/buc + Manusi Forte: 6buc x 8,62 lei/buc
- Număr anunț
- DA25667771
- Autoritate contractantă
- LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI (CUI 3860271)
- Furnizor / câștigător
- BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI 13569602)
- Cod CPV
- 44163100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.121,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.121,98 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.