Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie prin nebulizare pentru Primaria Modelu Judetul Calarasi. Dezinfectia este procesul prin care sunt distruse cele mai multe, sau toate microorganismele patogene (în proporţie de 99,99%) cu excepţia sporilor bacterieni, de pe obiectele din mediul inert. Proceduri de dezinfectie chimica aplicate de RUAL SERVICES SRL, prin: Pulverizare (pompa de joasa presiune/atomizor); -Nebulizare (ULV – ultra low volume); -Termonebulizare. Toate dezinfectantele utilizate de societatea noastra sunt inregistrate in Registrul National al Produselor Biocide (TP2) - Dezinfectante pentru spatii private si zone de sanatate publica si alte produse biocide: -Chemgene HLD4H (Clorură de didecildimetilamoniu (DDAC)) - Aviz Nr. 3921BIO/02/12.24; -Innocid Suprafete SD-ic 42 (Diamina) - Aviz Nr. 3237BIO/02/12.24; -Hipoclorit de sodiu (5,25 %) - Aviz 1194BIO/02/12.19, Prelungire 1194BIO/02/12.21; -Huwa-San TR-50 (Peroxid de hidrogen 6%) - Aviz Nr. 3650BIO/02/07.20; -Virkon Rely+On (Peroximonosulfatul de potasiu 1%) - Aviz Nr. 4277BIO/02/12.24. Toate produsele detin si indicatie de utilizare in unitati sanitare. Domeniu de activitate: bactericid, levuricid, fungicid, microbactericid, sporicid si virulicid, inclusiv coronavirusul SARS-CoV-2 (SR EN 14476). Tarifarea se face la metru cub. Calculul volumului se face astfel, suprafata incaperii/imobilului x inaltimea (o inaltime medie este de 2,5 m).
- Număr anunț
- DA25671215
- Autoritate contractantă
- COMUNA MODELU (CUI 3966354)
- Furnizor / câștigător
- RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.