Atribuită
Cumpărare directă
Rezistenta de degivrare se monteaza in interorul tevilor de condens pentru drenarea apei rezultata din dezghetarea echipamentului frigorific (camera frigorifica). Fiabilitatea acestor rezistente va creste daca sunt comandate de echipamente de control (ex: termostate) pentru a functiona doar pe anumite perioade de timp (degivrarea camerei frigorifice). Specificatii: - lungimea partii active: 5 metri - putere totala 200 W - alimentare 220 V - rezistenta este dublu izolata cu un material siliconic foarte flexibil Atentie: - taierea cablului pentru scurtare, afecteaza iremediabil calitatea rezistentei de degivrare.
- Număr anunț
- DA25684838
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,86 RON
- Valoare atribuită
- 163,86 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.