Atribuită Cumpărare directă

lucrari de reparatie (mozaic) bazin Costache Negri

Număr anunț
DA25667555
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI 18812396)
Furnizor / câștigător
ALFA GAMA & OMEGA SRL (CUI 12511815)
Cod CPV
45262330-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.487,54 RON
Valoare atribuită
20.487,54 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.487,54 RON

din 20.487,54 RON estimat