Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achizitioneze urmatoarele produse pentru șantier arheologic: 1) Pungi tip sacoșe mari rezistente = 500 buc, 2) Mături mici sorg = 20 buc, 3) Făraș metallic cu coada scurtă = 20 buc,
- Număr anunț
- DA25673311
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 18934000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.022,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.022,40 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.