Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Valuta Cantitate Banda adeziva pentru sigilare 48 mm x 50 m, galbena (B220) rola LEI 1 Banda adeziva pentru sigilare 48 mm x 50 m, albastra (B177) rola LEI 1 Baterii alcaline High Energy LR6(AA), 1,5V, 2600mAh, 4buc/blister, Varta (4906) set LEI 5 Baterii alcaline High Energy LR03(AAA), 1,5V, 1100mAh, 4buc/blister, Varta (4903) set LEI 5 Baterii alcaline High Energy LR14©, 1,5V, 7800mAh, 2buc/blister, Varta (4914) set LEI 10

Număr anunț
DA25650512
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii (CUI 4300647)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,82 RON
Valoare atribuită
197,82 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,82 RON

din 197,82 RON estimat