Atribuită Cumpărare directă

Semeringuri piston, pentru numere de serie intre P-000100 si P-009799 (set 4 bucati); Numar de referinta SEAP: LC210.

Număr anunț
DA25650778
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
31700000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.068 RON
Valoare atribuită
2.068 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.068 RON

din 2.068 RON estimat