Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii cantar electronic VES100A: 1. unitate de masura: kg, oz, Lb 2. greutate maxima: 100 kg 3. precizie: 0,05 % 4. ecran (display) de tip LCD cu 7 segmente 5. alimentare la baterie de 9 V 6. dimensiune taler: 237x237 mm 7. temperatura ambientala de lucru -10 - +40 grade Celsius Trusa VES-100A contine: 1. cantar format din taler si comanda electronica cu ecran si tastatura 2. trusa pentru transport 3. baterie 9 V 4. carlig pentru agatarea comenzii electronice a cantarului ATENTIE ! 1. Dupa fiecare utilizare inchideti cantarul de la butonul Power pentru a proteja bateria 2. NU utilizati cantarul in medii umede, cu temperatura inalta, explozive, inflamabile sau campuri magnetice 3. NU cantariti cu cantarul in trusa deoarece poate fi afectata precizia cantaririi
- Număr anunț
- DA25684818
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 42923200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685,71 RON
- Valoare atribuită
- 685,71 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.