Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare a 5 sisteme de masurare a temperaturii corporale in conformitate cu prevederile Legii nr.55/15.05.2020; HG. 349/18.05.2020 SI Legea 319/2006, art. 7. Alin. (1), conform specificatiilor detaliate in oferta operatorului economic.

Număr anunț
DA25648044
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.632,36 RON
Valoare atribuită
20.632,36 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.632,36 RON

din 20.632,36 RON estimat